Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kosmetyczka w Krakowie, kto sprawdzony??

kosmetyczka w Krakowie, kto sprawdzony??

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

Elumino56

Posty: 2

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być profesjonalny, żeby był efekt.

Dosti

Posty: 25

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

juron

Posty: 12

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś wykwalifikowany zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Thaniell

Posty: 27

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

serumP007

Posty: 16

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezwykle dobrą opinię, gdyż pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

MBsmoke

Posty: 5

 
Jest mnóstwo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, dlatego polecam.

nevya22

Posty: 25

 
Jest mnóstwo porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, zatem polecam.

wiesław11

Posty: 10

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za wiele. Widziałam potem, iż ceny są zdecydowanie niższe.

sliwa404

Posty: 38

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

namok

Posty: 10