Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

sprawdzanie numerów telefonów z UK, gdzie warto ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, gdzie warto ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

PaweL

Posty: 1

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można prędko taki numer sprawdzić.

labuh

Posty: 4

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, iż to jakaś pomyłka, natomiast zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj niezmiernie spore zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co potem płakać i płacić?

Złoty

Posty: 7

 
U mnie działa to tak, że jeżeli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

090913123

Posty: 2

 
W łatwy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają bardzo dobrze przygotowaną bazę, wobec tego szybko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

edziu

Posty: 9

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

codePerformance

Posty: 17

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

21gregorek

Posty: 14

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

alibuś34

Posty: 6

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, albowiem, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

Jasio234

Posty: 4