Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

obozy legnica, opinie

obozy legnica, opinie

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto naprawdę się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba winna mieć stosowne podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

Klaudi

Posty: 1

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, lecz sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić poprzez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Marioleczka

Posty: 14

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Franuś

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, zatem polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

xacax

Posty: 10

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

icee

Posty: 4

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, lecz nie dalej. To, wobec tego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Kaazz

Posty: 8